הכשרה לליווי במצבי קיצון - HOLDING SPACE

מי שמעוניין שניצור איתו קשר לגבי הסופ"ש ושנעדכן אותו במועדים נוספים מוזמן למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מתרגשים מאד להזמין אתכם להכשרת סופ"ש חוויתית לליווי במצבי קיצון!

מטרת ההכשרה היא להעניק כלים של הקשבה עמוקה, עבודה רגשית, נוכחות אוהבת, מיינדפולנס, ידע על חומרים משני תודעה, סט וסטינג, חלופות אשפוז בארץ ובעולם, הקמת מרחבים בטוחים ויצירת קהילה. ההכשרה מורכבת בחלקה מהרצאות ומעגלי שיח וברובה מעבודה חוויתית אישית וקבוצתית שדרכה נלמד את עקרונות הליווי. מקורות הידע איתם אנו עובדים הם הארגונים הבינ"ל "מאפס" ו-"זנדו" ועבודה שמתקיימת בנושא מאז שנות ה60. בנוסף, אנו משתמשים בכלים מההכשרות האישיות שלנו בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית, האקומי (פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס) ושיטת סאטיה.
זה יהיה המחזור ה-18 של ההכשרה לליווי במצבי קיצון, לאחר שהכשרנו כ500 איש בארץ ורחבי העולם לליווי במצבי קיצון.

לו"ז ותכנים

משתתפים מספרים

אודות המנחים

יגאל טרטקובסקי וניר תדמור מובילים את פרוייקט חוף מבטחים משנת 2014. דרך ההכשרה לליווי במצבי קיצון, יגאל וניר הכשירו למעלה מ300 מתנדבים בארץ ובעולם למתן עזרה ראשונה נפשית במסיבות ופסטיבלים ובחיי היומיום. מאז הקמת הפרוייקט יגאל וניר תמכו במאות רבות של אנשים אשר חוו אתגרים שונים, בין אם על רקע של שימוש בחומרים משני תודעה ובין אם לא.

יגאל טרטקובסקי
מטפל בשיטת סאטיה, יוצר מרחבים בטוחים ומנחה הכשרות בנושא ב-6 השנים האחרונות לגופים שונים. ממקימי פרוייקט ה"Safe Zone" בפסטיבל המידברן ומייסד שותף של פרוייקט "חוף מבטחים". בנוסף, יגאל הוא מייסד הפרויקט "נחיתה רכה" אשר מלווה צעירים לאחר החזרה מהטיול הגדול.

ניר תדמור
פסיכותרפיסט ברוח "האקומי", מלווה משברים נפשיים ורוחניים בקליניקות בזכרון יעקב ורמת גן. סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית באוניברסיטת Middlesex בלונדון, בו הוא מקיים מחקר בנושא אינטגרציה של חוויות פסיכדליות בחייהם של מומחי בריאות נפש. ניר מעביר הרצאות בכנסים מדעיים בנושא פסיכיאטריה ורוחניות, משברים פסיכדליים ומסע הגיבור, ואינטגרציה של חוויות פסיכדליות.

מתי?

17-18.4.2020
התחלה: 11:00 – 11.10
סיום: 18:00 – 12.10

איפה?

נתכנס ב״אדם וגנו״ – מרחב טבעי, מחבר ומפנק במושב אומץ (עמק חפר)

כמה?

מוקדמות – 750
רגיל – 900
20% ייתרמו למימון פעילות חוף מבטחים במסיבות, פסטיבלים ובתחום שינוי המדיניות בארץ.

* עלות ההכשרה כוללת 3 ארוחות.
* בהכשרה ישתתפו עד 32 משתתפים
* לפירוט של מה אנחנו מתכוונים לעשות עם התרומה, מוזמנים לקרוא את החזון שלנו.  
*ניתן להישאר לישון במרחב המשותף או באוהל פרטי במתחם ללא תוספת תשלום.
* אתם מוזמנים למלא טופס הרשמה להכשרה

לכל שאלה והתייעצות מוזמנים להתקשר:
יגאל – 050-828-1347 
ניר – 058-526-2426