צוות המלווים של חוף מבטחים מורכב מאנשי טיפול בעלי ניסיון אשר עובדים בשיתוף פעולה עם מתנדבים אשר עברו הכשרה יעודית

אנשי הצוות חברו יחדיו מתוך ההבנה כי מצבי תודעה רגישים מצריכים סביבה בטוחה ותומכת, אשר לרוב אינה זמינה בפסטיבלים ומסיבות. יחס אנושי חם ואוהב הוא לעתים כל מה שאדם צריך על מנת להתמודד עם חוויה מאתגרת. בהעדר יחס זה, חוויות אלו עלולות להסתיים במעצר או אשפוז. אנו מקבלים השראה וידע מצוותים נוספים בארץ ובעולם ומציעים ליווי ותמיכה במצבי משבר לאורך כל ימות השנה, בין אם נגרמו בשל שימוש בחומרים משני תודעה ובין אם לאו.

מסיבות ופסטיבלים בהם תמכנו

מובילי הפרוייקט

יגאל טרטקובסקי וניר תדמור מובילים את פרוייקט חוף מבטחים משנת 2014. דרך ההכשרה לליווי במצבי קיצון, יגאל וניר הכשירו למעלה כ600 מתנדבים בארץ ובעולם למתן עזרה ראשונה נפשית במסיבות ופסטיבלים ובחיי היומיום. מאז הקמת הפרוייקט יגאל וניר תמכו במאות רבות של אנשים אשר חוו משברים רגשיים, נפשיים ורוחניים.

יגאל טרטקובסקי
מטפל בשיטת סאטיה, יוצר מרחבים בטוחים ומנחה הכשרות בנושא ב-6 השנים האחרונות לגופים שונים. ממקימי פרוייקט ה”Safe Zone” בפסטיבל המידברן ומייסד שותף של פרוייקט “חוף מבטחים”. בנוסף, יגאל הוא מייסד הפרויקט “נחיתה רכה” אשר מלווה צעירים לאחר החזרה מהטיול הגדול.

ניר תדמור
בוגר תואר שני בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית מאוניברסיטת Middlesex בלונדון ופסיכותרפיסט ברוח “האקומי”. ניר מלווה תהליכי אינטגרציה של חוויות פסיכדליות, משברים רוחניים וחוויות קצה בקליניקות ברמת גן וזכרון יעקב וב-5 השנים האחרונות מלווה משברים נפשיים אקוטיים בתור מדריך בתכניות אשפוז בית ובבתים מאזנים. במסגרת התזה ניר חקר את תהליך האינטגרציה הפסיכדלית כפי שהוא מתקיים בחייהם האישיים של מומחי בריאות נפש בישראל ובשנים האחרונות מעביר הרצאות בכנסים מדעיים בינלאומיים למחקר פסיכדלי.

DOOF ראיון קצר עם ניר תדמור שצולם בפסטיבל