מי שמעוניין שניצור איתו קשר לגבי הסופ"ש ושנעדכן אותו במועדים נוספים מוזמן למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מי שמעוניין שניצור איתו קשר לגבי הסדנה ושנעדכן אותו במועדים נוספים

מוזמן למלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Seeds of Integration הינה סדנת אינטגרציה חווייתית שמטרתה לתת כלים וידע אשר יאפשרו למשתתפים לעבד חוויות שיא בצורה מיטיבה ולהטמיע תובנות אלו אל חיי היומיום.

בכל שנה יותר ויותר אנשים חווים חוויות נפשיות, רגשיות ורוחניות עוצמתיות כחלק מתהליכים שונים, ביניהם תרגול מדיטציה, תרגול נשימה, שימוש בחומרים משני תודעה ועוד.
 ברוב המקרים חוויות אלו נחוות כחיוביות ומשמעותיות ובדרך כלל האתגר מתחיל בשלב ההטמעה של מסעות אלו אל חיי היומיום.

כיצד מטמיעים תובנות של חוויות שיא אל תוך עולם החומר?
אילו כלים יכולים לסייע לנו לנתב את האיכויות הטמונות בנו אל עבר הגשמה ועשייה?
איך יוצרים שינוי מתמשך באורח החיים ובמערכות היחסים שלנו כך שיתמכו בחזון שלנו?

לשאלות אלה אין תשובות שיהיו נכונות לכל אדם. לכן, יצרנו סדנה שמהווה מרחב קהילתי המאפשר חקירה עמוקה של שאלות אלו תוך תמיכה הדדית בדיוק החזון האישי של כל משתתף ונקיטת הצעדים הראשונים אל עבר הגשמתו. מרחב שמאפשר לנו לחבר בין העולמות.

ב6 השנים האחרונות הקמנו 38 מרחבים בטוחים במסיבות ופסטיבלים, תמכנו בלמעלה מ-900 איש שעברו משברים על רקע של שימוש במשני תודעה, ותמכנו בצעדים הראשונים של תהליך האינטגרציה שלהם. בנוסף, קיימנו 23 הכשרות לליווי במצבי קיצון בארץ ובעולם ו6 מסעות של נשימה הולוטרופית.

ב Seeds of Integration אנו מביאים את הידע והכלים שצברנו בשטח, בהכשרות המקצועיות שלנו, במחקר אקדמי, בתהליכים פרטניים עם מטופלים ובחיינו האישיים על מנת להעביר את אלו הלאה לאנשים אשר מעוניינים לעשות עבודת אינטגרציה עם חוויות של שינוי תודעתי. חוויות אלו עשויות להתרחש בזמן שימוש בחומרים משני תודעה, מסעות בעולם, תרגול מדיטציה וטכניקות נשימה, עבודה עם אנרגיה מינית, תהליכים טרנספורמטיביים, תקופות שיא ותקופות משבר. 

במהלך הסדנה נשתמש בכלים מעולמות המיינדפולנס והמדיטציה, טקסי מעבר, הקשבה אקטיבית, שיטות הטיפול האקומי, ACT ו-סאטיה. הסדנה הינה ברובה חוויתית ותכלול טקס קקאו מוזיקלי, תרגילי כתיבה, ציור, תנועה, עבודה רגשית ו-סומאטית.

אודות המנחים

יגאל טרטקובסקי וניר תדמור מובילים את פרוייקט חוף מבטחים משנת 2014. דרך ההכשרה לליווי במצבי קיצון, יגאל וניר הכשירו למעלה מ600 מתנדבים בארץ ובעולם למתן עזרה ראשונה נפשית במסיבות ופסטיבלים ובחיי היומיום. מאז הקמת הפרוייקט יגאל וניר תמכו במאות רבות של אנשים אשר חוו אתגרים שונים, בין אם על רקע של שימוש בחומרים משני תודעה ובין אם לא.

ניר תדמור 
בוגר תואר שני בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית מאוניברסיטת Middlesex בלונדון ופסיכותרפיסט ברוח "האקומי". ניר מלווה תהליכי אינטגרציה של חוויות פסיכדליות, משברים רוחניים וחוויות קצה בקליניקות ברמת גן וזכרון יעקב וב 5 השנים האחרונות מלווה משברים נפשיים אקוטיים בתור מדריך בתכניות אשפוז בית ובבתים מאזנים. במסגרת התזה ניר חקר את תהליך האינטגרציה הפסיכדלית כפי שהוא מתקיים בחייהם האישיים של מומחי בריאות נפש בישראל ובשנים האחרונות מעביר הרצאות בכנסים מדעיים בינלאומיים למחקר פסיכדלי.

יגאל טרטקובסקי 
מטפל בשיטת סאטיה ו-ACT (תרפיית קבלה ומחוייבות), יוצר מרחבים בטוחים ומנחה הכשרות בנושא לגופים שונים ב-6 השנים האחרונות . ממקימי פרוייקט ה"Safe Zone" בפסטיבל המידברן ומייסד שותף של פרוייקט "חוף מבטחים". בנוסף, יגאל הוא מייסד הפרויקט "נחיתה רכה" אשר ב7 השנים האחרונות מלווה צעירים בתהליכי אינטגרציה לאחר החזרה מהטיול הגדול.

ניקול מאהלר
כוריאוגרפית ורקדנית יוצרת בארץ ובחו"ל. מלווה אמנים, מורה לקומפוזיציה ועוסקת ביזמות חברתית. מקדמת מחול ופרפורמנס כמניעים לשינוי תפיסתי חברתי.
בוגרת מסלול הצטיינות בPlace-London contemporary dance school
בעלת תואר ראשון בתיאטרון קהילתי ובמחול. בנוסף, ניקול הקימה פרויקטים במסגרת 'רקדן בקהילה' של משרד התרבות ללקויי ראייה, צעירים עם מוגבלויות פיזיות, נערות במצבי סיכון ופגועי נפש. שותפה בקבוצת תיאטרון שמאני, חוקרת ויוצרת טקסים טרנספורמטיביים .

צוות תומך

טל זגורסקי 
פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת ניסיון רב במסגרות של בריאות הנפש, במסגרות חלופה לאשפוז פסיכיאטרי, וכן בליוויים פרטניים בעת משבר נפשי.
מתעניינת בשילוב בין פסיכואנליזה לרוחניות, בחקר התודעה על כל מצביה, וכן בפסיכדליה מהצד של ״מזעור נזקים״ ומהצד של טיפול באמצעות. בנוסף, טל היא ראש צוות בחוף מבטחים.

מעיין מלודי 
בהכשרותיה הפורמליות פרקטיקנטית דיאלוג פתוח, מטפלת בשיאצו וסטודנטית למדעי ההתנהגות. מלווה במצבי משבר במסגרת הבית המאזן "בית סוטריה" ומתנדבת ותיקה בחוף מבטחים. בנוסף חוקרת בסקרנות רבה את העולמות של גוף, תנועה, תקשורת מקרבת, קונסטלציה משפחתית, מדיטציה, תודעה וחלימה.

עידו מימון 
מטפל בפסיכותרפיה גופנית, הידרותרפיסט ומורה ליוגה. תוך כדי מסעותיי בארץ ובעולם צללתי למעמקים וריחפתי לגבהים ולבסוף הצלחתי לנחות כדי למצוא קרקע חדשה לצעוד עליה. כיום אני משלב עבודה בסטארט אפ יחד עם טיפול ומשתדל לחיות חיים מגוונים תוך כדי תמיכה באנשים.

מתי?

16-17.4.2021
התחלה: 11:00 – 16.4
סיום: 18:00 – 17.4

איפה?

מרחב הסדנאות ביער המאכל
 בבית לחם בגלילית

כמה?

מוקדמות – 750
רגיל – 900

* עלות הסדנה כוללת 3 ארוחות טבעוניות.
* הסדנה תתקיים בהתאם להנחיות משרד הבריאות 
*ניתן להישאר לישון במרחב המשותף או באוהל פרטי במתחם ללא תוספת תשלום. 

לכל שאלה והתייעצות מוזמנים להתקשר: 
יגאל – 050-828-1347 
ניר – 0585-262-426